Версія для друку Версія для друку

«АТЛАНТИ» УСПІШНО ОСВОЮЮТЬ ВІЛЬНУ БОРОТЬБУ

Минулої суботи, 4 червня, у місті Виноградів проводився чемпіонат Закарпатської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат віком до 14 років.
Серед 120 учасників з Мукачева, Виноградова, Хуста та Тячева вагомими здобутками відзначилися 11 спортсменів із спортивного клубу “Атлант”. Нагороди, здобуті підопічними Ільгара Кулієва, особливо цінні і вагомі тим, що для “атлантівських” дзюдоїстів та самбістів це по суті новий вид спорту. Для повноцінної підготовки до турніру хлопцям довелося на тиждень тренувань забути про використання больових прийомів.
Як результат – маємо свіжоспечених місцевих чемпіонів з боротьби вільного стилю: золоті медалі здобули Богдан Матіко з Осою (вагова категорія до 53 кг) та Віталій Ластівка з Білок (до 42 кг), срібні нагороди вибороли Валентин Ешек з Білок (до 47 кг) та Василь Матіко з Осою (до 29 кг), у категорії до 35 кг “бронза” дісталася білківчанину Олександру Бровдію, ільничанин Юрій Павлище (до 32 кг) та імстичовець Михайло Биба (до 29 кг) – четверті у своїх категоріях.
А вже цими днями, 10 – 12 червня, Іршава приймає ІV міжобласний турнір із боротьби самбо. Незмінні генеральні спонсори традиційного турніру високого рівня — брати Петро та Михайло Станко, депутати районної та обласної рад.