Версія для друку Версія для друку

Про правила безпеки ільницьмим школярам розповідали рятувальники

Уже традиційно іршавські рятувальники спільно з освітянами проводять різноманітні профілактичні заходи, основна мета яких – навчання підростаючого покоління правилам поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, пожежах та основам особистої безпеки. Ця тема набуває особливої актуальності в канікулярний період та святкові дні, коли діти залишаються наодинці з великою кількістю різноманітних спокус – сірники, хлопавки та інші пустощі з вогнем. Не завжди хлопчики та дівчата знають, або ж дотримуються правил особистої безпеки та вміють застосовувати їх на практиці.

Цього разу у ДПРЧ-5 рятувальники  в рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності провели показові навчання для учнів Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Рятувальники показали учням техніку, обладнання та спорядження за допомогою яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій та пожеж. Приміром, спеціальні ножиці, які швидко розрізають металеві конструкції. Також бійці ДСНС продемонстрували як за допомогою пожежного ствола загасити полум’я. А всі бажаючі могли випробувати свої сили та загасити умовну пожежу власноруч. Діти також мали можливість посидіти в пожежному автомобілі й приміряти бойовий одяг рятувальників.

Окрім цього рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Особлива увага акцентувалася на дотриманні правил належної поведінки у поводженні з відкритим вогнем під час відпочинку на природі та в лісі.

Загалом школярі весело та корисно провели час, адже впродовж  заходу вони мали змогу ознайомитися з роботою пожежників-рятувальників та отримали безліч нової інформації, яка допоможе їм під час надзвичайної ситуації. А на згадку про себе  бійці ДСНС подарували учням “Пам’ятки безпеки”.

     Іван Бандурович

провідний фахівець Іршавського РВ УДСНС

                                України у Закарпатській області

                                    капітан служби цивільного захисту

DSCN3338

Ваш отзыв

Ваш коментар