Версія для друку Версія для друку

Прощавай, школо, привіт, літо!

Наприкінці минулого тижня в районі, як і в країні загалом, розгорнулася кампанія свята останнього дзвоника. Вже позаду залишились гарячі шкільні будні, а попереду – довгоочікуваний відпочинок в не менш гарячу пору. Того дня учні, батьки та вчителі Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з веселим настроєм й повною головою думок про втілення літніх мрій та задумів зібралися на урочисту лінійку.
Традиційно директор школи Петро Чорба щиро привітав зі святом усіх учасників святкового дійства. Побажав їм успіхів, щастя, миру і добра. Нагадав школярам кілька стратегічних завдань, які вдалося виконати протягом навчального року. Серед них такий приємний момент — було перекрито дах спортивного залу. Директор закладу висловив вдячність всім, хто долучився до цієї благородної справи. Кращим учням він вручив грамоти відділу освіти РДА, а також департаменту освіти і науки ОДА.
Неповторні вітання від першачків, свіжозрізані і пахучі незабудки від десятикласників налаштовували на хвилю святкового настрою, передчуття, що на порозі на всіх, хто весь навчальний рік трудився в поті чола, чекають відвідини цікавих і знакових місць рідного краю, нові горизонти та знайомства в позашкільній атмосфері…
Символічний дзвоник, який по урочистій доріжці пронесла учениця першого класу Неля Данканич, сповістив багатьом про те, що зошити й підручники на кілька місяців пора відкласти. Для випускників він пролунав й справді востаннє. У стіни рідної альма-матер вони повернуться вже хіба що в іншій іпостасі. Вичерпні батьківські настанови випускникам дала мама одинадцятикласника Наталія Бокотей.
У святі взяли участь також поважні гості свята: начальник управління Державного казначейства в районі, депутат райради Петро Горзов, представник райдержадміністрації Марина Попдякуник, а також священики православної та греко-католицької громад села – благочинний Іршавського благочиння Георгій Чулей, отець Іоан Лупак та отець Віталій Шелемба.
На завершення святкового зібрання всі випускники школи випустили повітряні кульки в небо. Саме таким безкраїм на них чеках майбутнє, сповнене багатьма сподіваннями, новими випробуваннями та враженнями…

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар