Версія для друку Версія для друку

Незабутнє !!!

27 травня у всіх загальноосвітніх школах району відбулося хвилююче свято останнього дзвоника. Навіть погода сприяла цьому – із самого ранку було тепло, сонячно, на небі – ні хмаринки. На обличчях школярів, вчителів і батьків сяяли радісні усмішки.
Уже традиційно на подвір’ї Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було весело і гамірно, під звуки музики на урочисту лінійку шикувалися випускники – учні 11-А та 11-Б класу. Цьогоріч останній дзвоник пролунав для 35 хлопців та дівчат.
Право покласти квіти до пам’ятника воїнам-визволителям, Пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в зоні АТО» надається кращим учням школи: десятикласникам Анастасії Кодріш та Володимиру Соколюку.
Під оплески присутніх директор школи Ганна Гичка вручила кращим учням школи за успішне навчання, участь у конкурсах, олімпіадах та громадському житті грамоти. Вона привітала усіх із святом останнього дзвоника. Із словами вітання до присутніх звернулися Іршавський міський голова Степан Бобик, депутат районної ради Петро Станко, директор районного центру СССДМ Ірина Вовканич, заступник директора районного будинку дитячої творчості Віра Глушко та методист районного будинку культури Любов Філеш.
Щирі слова подяки прозвучали на адресу перших вчителів цьогорічних випускників – Тетяни Михайлівни Вовканич та Марії Іванівни Лендєл, а мама випускниці Ніна Жупанин подякувала вчителям за те, що вони не лише вели їх у Країну Знань, ділили із школярами радість і смуток, а й були першими друзями і порадниками у всьому.
Випускникам теж є що сказати. Від їх імені слово надається голові учнівської ради Олександрі Свиді. Під дружні оплески одинадцятикласники вручили вчителям квіти.
А потім був шкільний прощальний вальс. Випускники запросили до танцю своїх батьків і вчителів.
І ось звучить дзвінок хвилюючим акордом. Останній у цьому навчальному році. Його пронесли по подвір’ю школи випускник Павло Барна та учениця 1-Б класу Ніколя Бенедик.
Та це не дзвінок прощання. Тому що після розставання обов’язково будуть зустрічі. Це тільки початок великого життя.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар