Версія для друку Версія для друку

«Моє майбутнє» всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

3 1 травня по 31 грудня 2016 року Укрпошта спільно з дитячим журналом «Малюк Котя» проводитиме конкурс дитячого малюнка «Моє майбутнє»..
«На переможців чекатимуть цікаві призи, а роботи, що найбільше вразять журі, матимуть шанс прикрасити українські поштові марки, конверти чи картки. Укрпошта час від часу заохочує дітей до художньої творчості. Ми завжди намагаємося сприяти вихованню любові до Батьківщини, патріотичних почуттів і родинних цінностей, адже діти – це наше майбутнє!».
Конкурс орієнтований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (3 – 9 років). Тематика робіт має відповідати темі конкурсу і може бути надзвичайно різноманітною. Техніка виконання малюнків – довільна; формат робіт – не більше А3. Кількість робіт, наданих одним учасником, не обмежується. Усі конкурсні роботи обов’язково повинні мати назву та короткий коментар до зображення.Максимальний формат малюнка-А3. Кінцевий термін подання робіт – 31 грудня 2016 р., що підтверджується відбитком календарного штемпеля на поштовому конверті з роботою учасника.
Щомісяця визначатиметься 1 переможець, а впродовж 10 – 31 січня 2016 року журі обере переможця конкурсу, серед переможців кожного місяця (детальніше із умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті УДППЗ «Укрпошта» в розділі «Проекти та акції».
Заохочення переможців: переможці місяця отримають набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства» та комплект журналів «Малюк Котя» .
Переможець року отримає набір поштових марок 2016 року випуску, сувенірну книгу «Поштові марки України» та річну передплату журналу «Малюк Котя» на 2016 рік.
Конкурсанти, що займуть друге і третє місця (за підсумками року), отримають набори поштових марок 2016 року випуску та передплату журналу «Малюк Котя» на І півріччя 2016 року.
Організатори конкурсу переконані, що популяризація таких корисних захоплень як читання і колекціонування марок допоможуть нашим дітям стати ще розумнішими і талановитішими!
Усі роботи переможців будуть опубліковані в журналі «Малюк Котя», газеті «Поштовий вісник» та розміщені на сайтах організаторів конкурсу і в соціальних мережах. Роботи надсилайте на адресу: Редакція журналу «Малюк Котя», вул. Шовковична, 16а, офіс. 6, м. Київ, 01024. На конверті обов’язково має бути відмітка «На конкурс». Учасники конкурсу(або їхні офіційні представники) надають таку інформацію про себе: прізвище,ім’я, по батькові; ксерокопію свідоцтва про народження (дитини) та ідентифікаційного коду (офіційного представника),домашню адресу із зазначенням поштового індексу;номер телефону,електронну адресу

Олена Перець,
інженер ВПП ЗД УДППЗ
«Укорпошта»

Ваш отзыв

Ваш коментар