Версія для друку Версія для друку

ЛІТО РОЗПОЧАЛОСЯ…

31 травня у ході  організації  літнього оздоровлення та відпочинку дітей відділом освіти, за сприяння голови Іршавської районної державної адміністрації Олександра Горіна,  до оздоровчого табору „Світанок”, який розташований у смт. Сергіївка  Білгород-Дністровського району Одеської області, відправлено 38 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
Біля відділу освіти Іршавської РДА свого відправлення чекали дітлахи, а разом з ними схвильовані батьки.  І вже о 19.15 перевіривши декілька разів списки маленьких пасажирів, два автобуси відправилися до сонячної Одеси, де на юних мешканців нашого району чекав літній відпочинок. Задля належного відправлення школярів до оздоровниці до контролю долучилися в.о. голови РДА Ігор Павлишин, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич та працівники цієї установи.
А вже 1 червня голова РДА Олександр Горін, не зважаючи на те, що перебуває у відпустці, приїхав до залізничного вокзалу у м.Одеса та зустрів наших діточок. Пересвідчившись, що всі діти у доброму здоров’ї та гуморі, провів групу до автобуса, який довіз дітей до бази відпочинку, та побажав всім гарного настрою, радощів та безтурботного яскравого літа.
Слід зазначити, що при формуванні групи в першу чергу зверталась увага на соціальний стан дитини:  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 2; діти із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 13; дітей з багатодітних сімей – 2; діти – інваліди – 4( інваліди дитинства); 3 дітей учасників АТО та 14 переможців конкурсів й змагань, всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Путівки закуплені за кошти відділу освіти райдержадміністрації, перевезення  – за кошти спонсорів Кадара В.В та Липчея В.В, за що Іршавська РДА висловлює велику вдячність.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар