Версія для друку Версія для друку

І СОПІЛКА… І НОМІНАЦІЯ

Наша осійчанка Марійка Староста  започаткувала номінацію сопілкарів в духовому відділі на обласному конкурсі. П’ятикласниця Ільницької дитячої школи мистецтв виборола ІІ місце  в обласному конкурсі.

Марійка віртуозно виконала цікавий твір «Гуцульська рапсодія» західноукраїнського композитора і знаного сопілкаря із Івано-Франківська Михайла Тимофіїва. Юна музикантка грала на двох інструментах: сопілка піколо і хроматична сопілка.
Взагалі минулий навчальний рік для сопілкарів цього мистецького закладу видався особливим і вдалим на досягнення. Особисто для Марійки Старости він відзначився творчим звітом. В її підсумковому репертуарі різнопланові твори різних епох. Надзвичайно гарно звучить народна музика і колоритно – барокові твори. Юна сопілкарка полюбляє трелі, морденти. Її музичне виконання щедро збагачене мелізмами. Талановитій виконавиці допомагали гармонійно розкрити свої потенційні можливості концертмейстери Діана Віталіївна Ліщук і Оксана Володимирівна Палош.
Викладач Марійки Старости – Людмила Олександрівна з великою надією прогнозує хороше майбутнє юної музикантки і сподівається що згодом вона може продовжити навчання у одному із музичних училищ на народно-духовому відділі.
Окрім особистого успіху, Марійка разом із ансамблем сопілкарів зайняли ІІ місце в районному огляді-конкурсі і ІІІ в області.
В тому, що цей древній музичний інструмент набирає популярності завдяки виконавській майстерності учнів, значна заслуга директора Ільницької дитячої школи мистецтв Олени Василівни Ісак, яка повсякчас підтримує як вихованців, так і в цілому викладачів цього напрямку.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар