Версія для друку Версія для друку

Хореографія – покликання юриста

Вихованці іршавського хореографа Звенислави Чорнак – дует студії сучасного танцю Світлана Гуляна та Василь Кузьма стали чемпіонами України.
–Звичайно, що ми радіємо такому успіху, – говорить їх наставник. – Хоча, якщо чесно сказати, для нас уже важливою була сама участь у змаганнях такого рівня. Перед виходом на площадку я наставляла підопічних: «Будьте спокійні. Не переживайте. Вважайте, що це ви вдома – на тренуванні».
Тепер Звенислава ділиться планами на майбутнє. Вони вже думають про можливості виступів у Європі, для початку у якійсь із найближчих країн.
Сама Звенислава Чорнак – корінна львів’янка, здобула юридичну освіту. А переїхала на Іршавщину разом із чоловіком. На перших порах із роботою за фахом не склалося, тому, щоб не сидіти склавши руки, взялася за справу, добре знайому їй з дитинства. Почала вчити танцювати юних. Правда, енергійна, ініціативна молода жінка спробувала до того себе реалізувати дещо в іншій сфері: здобула диплом по динамічній гімнастиці для новонароджених, але цей проект із певних причин не заладився.
Отож вирішила реалізувати себе у тому, що найбільше любить і вміє. Із 14 років професійно танцювала у Львівському шоу-балеті «Атлантік» під керівництвом добре відомої Тетяни Мазуркіної, а до того займалася бальними танцями. Її кар’єра була доволі успішною – має дванадцять дипломів від УРТ і АСТУ. В свої дев’ятнадцять років Звенислава стала чемпіонкою України в «диско». На цьому спортивна кар’єра завершилася, але продовжилася в іншій формі. Зокрема, вони виїхали майже на рік у Південну Корею.
Коли доля закинула молоду жінку на Закарпаття, то на цій благословенній землі розкрилася ще одна грань її таланту – педагогічна. У неї тепер займаються шість груп, які відвідують від наймолодших – 3,5 року до юнаків, а також чотири групи фітнесу.
Тільки за останній рік вихованці Звенислави Чорнак досягли значного успіху, зокрема отримали грамоту департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації за перше місце у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» у номінації «Хореографічне мистецтво».
Срібна Земля по-новому розкрила талант корінної львів’янки, яка полюбила Іршаву та її мешканців за щирість, відкритість і багату обдарованість.

Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар