Версія для друку Версія для друку

Фінішувала районна першість з футболу серед юнаків

Протягом чотирьох місяців продовжувався футбольний марафон першості району з футболу серед команд ДЮФЛ 1999-2001 р.н. та 2002-2004 р.н. сезону 2015-2016 року. І осьднями відбувся останній тур цих змагань з такими результатами:
«Колос» Ільниця – ФК «Заріччя» 1:4,
«Колос» Білки – «Колос» Загаття 8:0.
Таким чином, переможна трійка виглядає так:
І місце – «Колос» Ільниця
ІІ місце – «Колос» Білки
ІІІ місце – ФК «Заріччя»
Результати молодшої вікової групи виглядають так:
«Колос» Ільниця – «Колос» Білки 1:1
ДЮФК «Бронька» – «Колос» Загаття 3:2
«Колос» Кушниця – «Ліцей» Ільниця 5:0
В результаті перемогу і звання кращої команди здобули юні спортсмени з Броньки, на другому місці – їх однолітки з Кушниці, а третіми стала команда «Колос» Ільниця.
Сезон 2015-2016 року закінчився, попереду літні канікули, де є час зробити висновки і краще підготуватися до нового футбольного сезону. В цей же день проходило святкове нагородження обох вікових груп. Їх нагородили грамотами та кубками сектору молоді та спорту райдержадміністрації, медалями, які люб’язно надав депутат Закарпатської обласної ради Михайло Станко, футбольними м’ячами та спортивним набором (рюкзак, маніжки та ін..) від Закарпатської федерації футболу.
Проводили нагородження голова райдержадміністрації Олександр Горін, депутат районної ради Петро Станко, завідувач сектору молоді та спорту Андрій Данканич, голова районної федерації футболу Василь Попович та його заступник Іван Палінчак.

Ваш отзыв

Ваш коментар