Версія для друку Версія для друку

Збираємо урожай навесні

Зазвичай люди збирають урожай восени. А от у Великораковецькій дитячій школі мистецтв плоди своєї клопіткої праці збирають навесні.
Щедрим цей навчальний рік був на різноманітні конкурси, фестивалі, виставки як для учнів, так і для викладачів.
У конкурсі ансамблевої гри на фортепіано дипломантами стали: Євгенія Горзов та Анастасія Савко, Олександра Савко й Тетяна Шаркаді (викл. О.С. Худа), Наталія Феннич, Сніжана Лукачинець, Євген Попович, Тетяна Клим (викл. М.І. Поляк).
У конкурсі юних баяністів ІІІ місце виборола учениця Олександра Пасулько (викл. С.О. Горзов).
В конкурсі піаністів учнів старших класів честь школи захищали Олександра Савко (О.С. Худа) та Тетяна Клим (викл. М.І. Поляк), які порадували нас ІІІ місцем.
Маємо надію, що участь у цих конкурсах стане для юних музикантів початком успішної дороги до творчих висот.
До вподоби багатьом іршавчанам і гостям були й писанки, що раковецькі юні художники представили на районній виставці. Все дитяче розмаїття думок, фантазій, мрій, неначе застигло в розмальовках писанок. І все це під мудрим керівництвом викладачів Оксани Іванівни Вашкеба та Любові Іванівни Поштак, які зуміли в чудових композиціях передати велич Великодня.
А ще нас порадували учасники юнацького конкурсу художників «Легенди Карпат» Дмитро Зейкан здобув І місце, а Анастасія Павлова – ІІ місце.
А для підростаючих танцюристів незабутнім був виступ на фестивалі «Феєрія танцю». Аж 47 учнів зі своїми наставниками Євгенією Мельник та Михайлом Калинюком представляли свою майстерність. До вподоби глядачів були: незабутній «Бубнарський» у виконанні учнів ІІ класу, «Український танець» – VІІ класу, «Мавки» – V класу, «Кухарчата» – ІІІ класу, «Омелько» – ІV класу.
І підсумки своєї праці, звичайно, у звітному концерті, що відбувся 22 травня на сцені сільського будинку культури. Переповнена зала, бурхливі оплески лунали для дуету і тріо сопілкарів (кер. І.В. Меренич), на адресу ансамблю скрипалів (викл. В.В. Кляп), вокального ансамблю (кер. С.І. Марущинець).
Зі сцени лунали слова вдячності від керівництва села, батьків, випускників за прекрасні хвилини насолоди мистецтвом, за підготовку і навчання дітей всім викладачам Великораковецької дитячої школи мистецтв.
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар