Версія для друку Версія для друку

ГОТУЄМО ФЕСТИВАЛЬ

Голова райдержадміністрації О. Горін провів виїзну нараду в с. Лисичово щодо проведення щорічного фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2016». В нараді взяли участь в.о. начальника відділу культури і туризму РДА Вікторія Маргіта, Лисичівський сільський голова Ярослав Пальок, голова районної організації спілки ковалів Іршавщини Віктор Петровцій та інші.
Під час виїзду до мальовничого села учасники зустрічі відвідали кузню, місця розташування: палаткового містечка, автомобільної стоянки, розміщення торгових точок тощо. Потім обговорили важливі питання підготовки фестивалю.
Велику увагу приділили участі ковалів не тільки з нашого краю, але й з інших регіонів. Обговорено питання організації харчування учасників фестивалю, оформлення сцени, участі колективів народної творчості у концертній програмі, встановлення освітлення, регулювання дорожнього руху та ще багато інших завдань.
«Гамора» – це культурно-мистецька акція, яка є відкритою для всіх напрямків ковальського мистецтва, аматорських фольклорних колективів та окремих митців. Дійство проводиться щорічно для популяризації традиційного мистецтва, поширення етнічних і культурних традицій.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар