Версія для друку Версія для друку

ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ

Минулої середи голова районної державної адміністрації Олександр Горін у Вільхівській сільській раді провів черговий прийом громадян. Жителі Вільхівки та Нижнього Болотного мали можливість звернутися безпосередньо до керівника району для вирішення тих чи інших болючих для них питань.
Першими, хто порушив проблемні питання, були директори шкіл, завідуючі дитсадків та амбулаторій.
Відтак одним із найболючіших питань у Вільхівській ЗОШ І-ІІІ ст. є капітальний ремонт школи, водовідведення та заміна підлоги у спортзалі. Завідувач дитсадка с. Вільхівки також висловила прохання з приводу капітального ремонту приміщення садка та його добудови для розміщення ще однієї групи.
Працівники бюджетних установ с. Н.Болотне звернулися до голови райдержадміністрації щодо відновлення електропостачання до будівлі, в якій знаходяться будинок культури, амбулаторія та сільська бібліотека. Олександр Васильович відразу відреагував, і за лічені хвилини проблему було усунуто.
Не менш болючим питанням, як і в більшості населених пунктів району, залишається стан доріг, а точніше – капітальний ремонт окремих вулиць та їх освітлення, про які також йшлося на прийомі громадян.
У кінці прийому громадян головою райдержадміністрації та сільським головою було оглянуто заклади бюджетної сфери, а саме: будинок культури с. Вільхівки, де проходить капітальний ремонт приміщень і найближчим часом у цій будівлі буде знаходитися сільська рада.
Всі проблемні питання, які було порушено громадянами, керівник району взяв під особистий контроль та запевнив, що робитиме все від нього залежне, аби жителі Вільхівки та Н.Болотного відчули результат вже найближчим часом.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар