- Нове життя - https://nz-ir.com -

Знаний спортсмен і педагог

Днями свій ювілей зустріне знана в спортивних колах Іршавщини людина, багаторазовий чемпіон району та призер обласних змагань з легкої атлетики та лижних гонок, вчитель фізичної культури Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії М.М. Савко.
Народився 24 травня 1946 року в с. Білки. Ще з шкільного віку полюбив спорт. Улюбленими видами були футбол, легка атлетика та лижні гонки. Після закінчення місцевої школи продовжує займатися спортом у армійських лавах. Багато корисного дала йому армійська служба, яка виховала у ньому силу волі, прагнення до перемоги, бути завжди попереду. Під час служби в армії в м. Москва брав участь у різних змаганнях, був призером з легкої атлетики та лижних гонок на першості внутрішніх військ. Після демобілізації вступив у Львівський державний інститут фізичної культури. Після закінчення вищого навчального закладу у 1974 році працює вчителем фізичної культури в Загатянській СШ та Білківському ПТУ.
З 1981 року по сьогоднішній день працює вчителем фізичної культури в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ст.. За час роботи в школі обладнав літній спортивний майданчик, футбольне поле та спортзал. За його ініціативи, при підтримці дирекції школи, йде будівництво для встановлення літнього спортмайданчика зі штучним покриттям.
Протягом років трудової діяльності на районних та обласних спартакіадах школярів школа завжди була в призерах. Михайло Михайлович багато років виступав у складі збірної команди ветеранів району з легкої атлетики та футболу, де займав призові місця.
А.В. Данканич, І.Д.
Волошиновський, Ю.В. Бабич,
І.І. Пинзеник, Ю.В. Керечанин