Версія для друку Версія для друку

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ – ДО МАЛОРАКІВЧАН

Голова райдержадміністрації Олександр Горін провів свій черговий виїзний прийом громадян. На цей раз керівник району навідався до Малораковецької сільської ради.
Із загальною характеристикою села та найбільш проблемними його питаннями Олександра Васильовича ознайомила сільський голова Емілія Лях, яка виступила з проханням від імені всіх мешканців щодо розширення меж села.
Потім Олександр Васильович побував у держустановах мальовничого села, де і розкривалися найбільш проблемні питання населеного пункту.
Досить болючим питанням Малораковецької школи І-ІІІ ст. є капітальний ремонт будівель, заміни вікон задньої частини школи, а також укріплення фасаду. А проблемними питаннями школи  І-ІІ ступенів є заміна підлоги спортзалу, вхідних дверей, оновлення комп’ютерної техніки та реконструкція подвір’я школи.
Крім цього, завідувач дитсадка висловила прохання щодо добудови садочку для розміщення ще одієї групи. Керівнику району також було надано звернення батьків з проханням будівництва садочку у присілку Плитянка, де проживає близько 25 дітей дошкільного віку, які потребують спілкування з однолітками, постійної уваги та розвитку.
Щодо звернень самих малораківчан, то їх проблемні питання стосувалися здебільшого одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із вкрай незадовільним станом здоров’я та складними  побутовими умовами проживання. Звісно, керівник району відразу ж відреагував на звернення громадян та запевнив, що протягом місяця вони отримають свою допомогу.
Не менш болючим питанням, як і в більшості населених пунктів, залишається стан доріг, а точніше – поточний ремонт окремих вулиць та іх освітлення.
Спілкуючись з жителями села та керівниками держустанов, Олександр Васильович індивідуально знаходив підхід та пропонував різні варіанти вирішення того чи іншого питання. У результаті всі порушені під час прийому громадян питання взято на контроль до їх вирішення.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар