- Нове життя - https://nz-ir.com -

Визначили кращих

15 травня у Вільхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено особисту першість району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 13-15 років. Метою цих змагань було відбір кращих спортсменів до складу збірної команди району, яка візьме участь у чемпіонаті області, який пройде 4-5 червня в м. Хуст. Відкрив змагання завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, який привітав учасників змагань та вручив грамоти дирекції школи, подяки батькам: Наталії Палій, Василю Кормошу, Євгену Галасу, Івану Куртинцю, які за власний рахунок виготовили стандартний змагальний поміст та придбали тренувальну штангу.
Більше чотирьох годин проходили змагання, і в результаті переможцями та призерами стали: Крістіна Станко, Тетяна Магурська, Любов Чепа – тренер Дмитро Шкарупа; Іван Кормош, Роман Вензел, Іван Лазарь, Едуард Палій, Михайло Куртинець – Ільницький ліцей; Сергій Огородніков, Богдан Турянин – Ільниця «Колос»; Василь Бідзіля, Владислава Ганчіч, Євген Сілін – Іршава «Колос». Кращим був виступ Василя Куртинця – Ільницький ліцей, який у ривку показав 65 кг, у поштовху – 80 кг, в сумі 145 кг у ваговій категорії до 56 кг – тренер, майстер спорту Іван Волошиновський.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами сектору молоді та спорту райдержадміністрації. Вручали грамоти Андрій Данканич, сільський голова Іван Брич та заступник директора школи Михайло Кобрин.
Вл. Інф.