Версія для друку Версія для друку

ВЕСНИ ВАСИЛЯ МАРУЩИНЦЯ

Відбулася важлива та довгоочікувана подія для уродженця с. Великий Раковець Василя Марущинця – презентація його книги «Мої весни». У своїй автобіографічній книзі автор веде розмову про свій родовід, про своє життя, навчання та різнопланову професійну та громадсько-політичну діяльність (робітник, вчитель, голова профкому, директор школи, голова районного проводу Руху, голова села, дипломат). Певне місце відводиться описанню історичних передумов творіння незалежності України на наших теренах та краєзнавчої тематики рідного краю.
Редактор видавництва «Міленіум» (у якому вийшла книга) зазначив: «Книга вийшла солідна і світла. Написати 480 сторінок з унікальними світлинами — це щось значить… А ті люди, про яких Ви пишете, (звертається до автора), напевне, онукам цю книгу передаватимуть. Ви і багато тих людей, про яких Ви пишете, вибороли волю Україні. Такий неквапливий діалог з проміжком у 60 років».
Привітали Василя Івановича із таким вагомим досягненням і перші керівники району – голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова райради Віктор Симканинець. У своєму виступі Олександр Васильович  зазначив, що Іршавщина пишається таким земляком, який, не шкодуючи ні сил, ні часу, часто ризикуючи, боровся й бореться за незалежність своєї рідної землі. – Він – ніхто інший, як справжній патріот своєї Батьківщини!
Чимало приємних слів на адресу Василя Івановича пролунало від присутніх односельчан, побратимів по боротьбі та друзів…

Ваш отзыв

Ваш коментар