Версія для друку Версія для друку

Творче відрядження

Народний хор ветеранів, що працює при Іршавському будинку культури (керівник Оксана Сідор, концертмейстер Михайло Сай) завітав на святкування Дня Перемоги до відпочиваючих у санаторій «Боржава», що в селі Довге. Дискусія, яка триває стосовно святкування Дня Перемоги чи Дня пам’яті, ніяк не вплинула на святковий настрій людей. А відпочивають тут представники із різних куточків нашої України.
Організатор культурно-масової роботи в санаторії пані Надія Гринюк привітно зустріла мистецький колектив. У святково прибраному фойє під музичний супровід народний хор ветеранів виступив із піснями воєнних років: «Не стареют душой ветераны», «Пісня про Дніпро», «Катюша», а також «О, Боже, спаси і помилуй» та інші. Виконання пісень надихнуло слухачів на спогади. Відпочиваюча із Кривого Рогу Інна Щербакова розповіла про свого дідуся – учасника Другої світової війни. А 11-річна внучка Ганна виконала танець «Зозуля». Майстерність виконання дівчинки, її пластичність рухів перевершили всі сподівання глядачів. Відпочиваючий пан В’ячеслав із Чернігова зіграв на баяні кілька пісень, що народжувались у роки війни, а мелодія вальсу усіх запросила до танцю.
Під керівництвом пані Надії Гринюк було організовано вшанування пам’яті загиблих воїнів із запаленням свічок.
Насамкінець усіх почастували солдатською кашею і сто грам фронтових. На завершення святкування хор ветеранів виконав «Многії літа» та «Христос Воскрес».

Марія Шпак,
Людмила Митровцій,
учасники хору

Ваш отзыв

Ваш коментар