Версія для друку Версія для друку

СТАРТУВАЛА ПІДГОТОВКА ДО ФЕСТИВАЛЮ «ГАМОРА»

Фестиваль «Гамора», безперечно, є візитівкою Іршавщини. Кожного року лише для участі в ньому збирається по кілька сотень майстрів народного мистецтва, представників різноманітних фольклорних колективів, співаків, кілька десятків ковалів. Завжди є тисячі охочих побачити це прекрасне дійство, насолодитися неповторною атмосферою.
Цьогоріч фестиваль «Гамора» планують провести 25-26 червня. Про те, як все це має відбуватися, обговорили днями на першій нараді, яку провів голова РДА Олександр Горін. Участь у нараді взяли керівник апарату РДА Олег Козенюк, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Федір Халак, в.о. начальника відділу культури і туризму РДА Вікторія Маргіта, в. о. директора районного будинку культури Іван Котубей та Лисичівський сільський голова Ярослав Пальок.
Як зазначив голова райдержадміністрації, цей захід не є пересічним. Треба докласти максимум зусиль для його належного проведення. Для цього залучатимуть всіх небайдужих людей.
Обговорено багато організаційних питань. Йшлося про виготовлення афіш, бігборду, буклетів, бейджиків, схематичних карт для відвідувачів, роботу інформаційного центру, роздатковий матеріал, створення комфортних умов для майстрів народних промислів, озвучення сцени, харчування учасників фестивалю тощо.
Як відомо, в програму заходу входять робота ковалів над логотипом фесту, майстер-класи з кераміки, вихід на полонину Кук, виступи народних фольклорних колективів. Вона вдосконалюватиметься за пропозиціями учасників фестивалю, зокрема ковалів, яких планують запросити також з-за кордону. Наразі попередньо сформовано оргкомітет, проводиться робота по складанню кошторису заходу. Вже найближчим часом за участі керівників району відбудеться виїзна нарада з цього питання в Лисичові.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар