Версія для друку Версія для друку

Хореографічна студія РБДТ відзначила ювілей

Традиційно у другу неділю травня в Іршаві пройшов «Танцювальний зорепад». Концерт став десятим. Переповнена глядацька зала будинку культури свідчила про те, що ювілейного концерту очікували не тільки юні вихованці хореографічної студії Іршавського районного будинку дитячої творчості зі своїм наставником – Юрієм Бурясом, а й шанувальники їхньої творчості – іршавчани та мешканці району.
Отже, «Black Angels» на теренах Іршавщини працює з 2006 року. 10 років за плечима колективу. Цей час приніс танцівникам і їхнім прихильникам багато радощів, трохи розчарувань, щонайменше десять видовищних концертів, адже щороку студія звітувала. Колектив привозив додому перемоги із обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Своє життя засновник студії тісно пов’язує із танцем. За весь період роботи розвиває танцювальні навики дітлахів. Зараз пригадує події десятирічної давності, коли на базі РБДТ почав функціонувати гурток з хореографії. Тоді тут займалося кількадесят діток. З кожним роком бажаючих вивчати мистецтво танцю ставало все більше.
Уже у 2016 році на сцені виступило понад 120 дітлахів з різних куточків району. Загалом у творчому доробку колективу понад 170 постановок, участь у них взяло близько двох тисяч вихованців. Для цього кравчині пошили понад 70 комплектів костюмів. Студія випустила вже 29 випускників. П’ятеро з них знайшли себе саме у хореографії та продовжили навчання за цією спеціальністю в Ужгородському коледжі культури і мистецтв.
На ювілейному концерті глядачам подарували тридцять постановок. Усі танцівники, від наймолодшого, якому виповнилося всього-на-всього 3 рочки, виклалися на повну. Всі настанови вчителя, які отримували на багатогодинних репетиціях, наполегливість, відточені рухи та талант юних танцівників подарували три години приємних емоцій гостям заходу. Гармонія рухів, мелодії, різнобарв’я костюмів вилилися у прекрасні номери.
Щороку студійці шукали та втілювали в життя нові ідеї, щоразу програма концерту мала якусь родзинку. Цьогоріч дещо незвично для глядачів, але захід пройшов без ведучого на сцені. Натомість, оголошення кожного виходу артистів відбувалося з імпровізованого ньюзруму, де перед виходом на сцену вони згадували минулі роки, ділилися спогадами, а глядачі спостерігали за дійством на екрані у глядацькій залі.
Фінальна композиція, як завжди, зібрала на сцені всіх танцівників. Приємним сюрпризом для ювілярів став двадцятикілограмовий торт, який подарував депутат Закарпатської обласної ради Петро Добромільський.
«Я люблю свою роботу… Ми продовжимо працювати і розвиватися. Я щиро вдячний всім, хто всі ці роки нас підтримував і допомагав. Спасибі директору ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – Ганні Гичці, директору РБДТ Йолані Мельник та всьому колективу закладу.
Також, як завжди, допомогу в організації концерту надали народний депутат Павло Балога та міський голова Степан Бобик – відзначив Юрій Буряс.

Ліана ДЕМЧИК.

Ваш отзыв

Ваш коментар