Версія для друку Версія для друку

Боротьба була напруженою!

Минулої неділі на Лозянському березі в м. Іршава відбувся ІІ етап чемпіонату області з мотокросу. Його відкрили завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич та голова мотоклубу Іршави Іван Віраг. Із словами вітання до присутніх звернулися голова обласної федерації мотокросу Віктор Стегура та депутат районної ради Валерій Василець.
Змагалися мотокросмени Виноградова, Хуста, Тячова, Мукачова, Великого Березного, Савляви, Ужгорода та Іршави. Перемогу у командному заліку святкували хустяни. Великоберезнянці були другими, а спортсмени з міста над Ужем стали бронзовими призерами.
Серед мотокросменів нашого району друге місце виборов Павло Кізляк. У своїх вікових групах третю сходинку посіли батько Іван Віраг і син Владислав Віраг.
– Радує те, – каже Іван Віраг, – що нас прийшли підтримати сотні іршавчан. І ми їх не підвели. Мотокрос став воістину надзвичайно видовищним та екстремальним видом спорту. То ж він у районі має перспективу.
Кожен, хто того дня побував на змаганнях, залишився задоволеним. Про це свідчили усмішки на їх обличчях. Бо спортсмени виклалися на всі «сто». Вони не жалкували для цього ні сил, ні енергії. Змагання були запеклими, а боротьба – захопливою.
До речі, як відзначали всі учасники змагань, траса була підготовлена на найвищому рівні. Значних зусиль для цього доклав голова мотоклубу Іршави Іван Віраг.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар