Версія для друку Версія для друку

2016 рік оголошений роком англійської мови

Сучасний стан міжнародних зв’язків України, вихід її до європейського та світового простору зумовлюють розглядати іноземну мову як важливий засіб міжкультурного спілкування.
Основне призначення іноземної мови як предметної галузі шкільного навчання – сприяння в оволодінні учнями уміннями і навичками спілкування в усній і писемній формах відповідно до мотивів, цілей і соціальних норм мовленнєвої поведінки. Саме школа є тим навчальним закладом, де формуються базові механізми іншомовного спілкування, котрі у майбутньому випускники зможуть розвивати і вдосконалювати відповідно до власних потреб.
До речі, у нашій школі вивчаються дві іноземні мови: німецька та англійська. Та вчителі Н. М. Данканич, М.М. Лендєл значну увагу приділяють оволодінню учнями німецької та англійської мов. 2016 рік оголошений роком англійської мови. З цього приводу з 22 по 26 лютого в Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено тиждень англійської мови.
Мирослава Михайлівна Лендєл вже кілька років викладає англійську мову. Наш педагогічний колектив зразу запримітив талант цієї енергійної, молодої вчительки. Одним словом, вона має високий професійний рівень, ерудована, володіє хорошими організаторськими здібностями, вміє контактувати з учнями.
Велику увагу приділяє позакласним заходам при вивченні англійської мови. Останній тиждень перед весняними канікулами для наших школярів та й педагогів теж був цікавим.
Мирослава Михайлівна разом із учнями підготувала та показала цікаві змістовні заходи: провели конкурс поезії, конкурс пісень англійською мовою, інсценування казок учнів, написання рефератів, випуск стінгазети «William Shekspeare», перегляд фільмів та мультфільмів англійською мовою, виставка книжок «Read English».
Отож, організація учнів для проведення вищезгаданих заходів була забезпечена добре, створена позитивна атмосфера, під час перерв учні та вчителі мали можливість слухати аудіозаписи пісень.
Підсумок проведення тижня анлійської мови провели на урочистій лінійці, де відзначили найактивніших учасників – знавців англійської мови. Відзначили також кращих декламаторів.
Проведені заходи, присвячені року англійської мови в Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, пройшли на високому рівні, що ще раз свідчить, що учні люблять уроки англійської мови.

Наталія ДАНКАНИЧ, голова методоб’єднання з гуманітарних дисциплін Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар