Версія для друку Версія для друку

Тріумф юних музикантів

Квітень – гаряча пора у мистецькому житті учнів шкіл естетичного виховання. Конкурси, концерти, фестивалі, творчі змагання, стали традиційними для викладачів та учнів Іршавської дитячої школи мистецтв. Переможці районних конкурсів гри на різних інструментах, учні-вокалісти, юні художники мали можливість взяти участь у творчих випробуваннях за право називатись кращими у різних вікових категоріях серед учнів 64-ох мистецьких шкіл області.
Приємно, що вихованці Іршавської ДШМ гідно виступили на обласних і всеукраїнських конкурсах. Викладачі доклали максимум зусиль, щоб підготувати учнів до випробувань та максимально розкрити творчі нахили своїх підопічних.
Серед учнів молодших класів перемогу в області отримали:
І місце – Олександр Маринець (баян), викл. Рацин О.М.
ІІІ місце – Іван Чийпеш (баян), викл. Рацин О.М.
Валерія Кілб (скрипка), викл. Гозда В.М., конц. Надь Я.Ю.
Гран-прі (не було рівних серед 35 заявлених учасників у ансамблевій грі) отримало тріо кларнетистів у складі: Василя Вашкеби, Владислави Трикур, Ганни Магурської, викладач Магурський В.В.
ІІ місце – квартет мідних духових інструментів у складі: Йонаша Яноша, Вячеслава Шеремети, Віктора Обіцькі, Віталія Петрище (викл. Чоповда В.М.)
Серед фортепіанних дуетів кращими в області стали вихованки викладачів Бердар Л.В. та Пантьо Т.В. – Наталія Калюжна та Ксенія Попович.

Гран-прі отримав зразковий дитячий духовий оркестр Іршавської ДШМ.
Перемогу у індивідуальній грі на інструментах здобули:
І місце :
Василь Вашкеба (кларнет) – викл. Магурський В.В., конц. Васько Н.І.;
Тетяна Владімірцева (кларнет) – викл. Магурський В.В.;
Віктор Обіцькі (тенор ) – викл. Чоповда В.М., конц.Васько Н.І.;
Віталій Петрище (туба) – конц. Пантьо Т.В..
ІІ місце :
Вячеслав Шеремета (труба) – викл. Чоповда В.М., конц. Васько Н.І.
ІІІ місце :
Янош Йонаш (труба) – викл. Кула І.І., конц. Васько Н.І.;
Наталія Калюжна (фортепіано) – викладач Пантьо Т.В..
Хорове мистецтво представиляли: хор молодших класів -ІІІ місце, вокальний ансамбль мол. класів, хор старших класів – (ІІ місце) та вокальний ансамбль старших класів (ІІ місце) – керівник Йонаш О.С. , хормейстер Бобик А.Ю., концертмейстер Керечанин С.Ю. .
Обласні перемоги і в учнів образотворчого відділу. На конкурсі дитячої творчості «Легенди Карпат» І місце здобули Владислав Ісак (скульптура), Василь Вербищук – скульптура, Іванна Воробканич – скульптура .
Учні школи – переможці Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченої творчості Т.Г.Шевченка:
І місце – Станіслав Гуга, викладач Фірцак Т.Ю.
ІІ місце – Іван Грига, викладач Вербищук Н.В.
ІІІ місце – Іванна Воробканич (викл. Фірцак Т.Ю) – номінація «Декоративно-прикладне мистецтво».
Приємною несподіванкою стала перемога учнів вокального ансамблю старших класів (Диплом І ступеню), керівник Йонаш О.С., концертмейстер Керечанин С.Ю., на ІІ Всеукраїнському хоровому фестивалі-конкурсі «Голоси яскравої країни», що проходив 23 квітня у м. Ужгород.
Успіхи талановитих дітей – гідний подарунок до святкування у листопаді 2016 року 60-річчя Іршавської ДШМ. Перемогами юних дарувань гордиться колектив школи, батьки, та уся громадськість міста і району.
Вітаємо їх !
Неля Петер,
заступник директора по навчальній частині
Іршавської ДШМ .

Ваш отзыв

Ваш коментар