Версія для друку Версія для друку

Обговорили важливі питання

Відбулося чергове засідання райкому профспілки працівників культури. В роботі взяла участь начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Матіко. Одним із найактуальніших питань сьогодення у галузі культури є питання про доплату клубним працівникам за вислугу років відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2015 року № 1026, яка набрала чинності з 1 січня 2016 року. Членами президії було прийнято постанову про звернення до керівництва району з проханням позитивного вирішення цього питання.
Обговорилось виконання плану роботи райкому на перше півріччя 2016 року, а саме: проведення спільної спартакіади з туризму між членами профспілок працівників культури і освіти, ІУ обласної спартакіади між первинними профорганізаціями профспілок працівників культури, відзначення міжнародного Дня музеїв, Дня журналіста.
На завершальному етапі зустрічі було поінформовано присутніх про підписання угоди між управлінням культури Закарпатської облдержадміністрації та обласною профспілковою організацією працівників культури на 2015-2018 роки. Зобов’язання сторін спрямовані на забезпечення стабільної роботи трудових колективів, підвищення рівня оплати праці, забезпечення повної зайнятості працюючих. Угода регулює трудові відносини та режим роботи й відпочинку, охорону праці та здоров’я, передбачає соціальні пільги, гарантії та компенсації, задоволення культурних і духовних потреб спілчан, гарантії діяльності профспілкових організацій.
Оксана Сідор,
голова райкому профспілки працівників культури

Ваш отзыв

Ваш коментар