Версія для друку Версія для друку

Її величність Писанка

Напередодні Воскресінння Господнього в районі відбулося ряд заходів, приурочених писанкарству – одному з найдавніших в історії людства мистецтв. Створення незмінного Великоднього символу – писанки об’єднало і дорослих, і дітей. У районному будинку дитячої творчості відбувся IV районний фестиваль з писанкарства «Котися, писанко, по рідному краю». Зі слів організаторів свята (РБДТ та міська рада), метою заходу є популяризація писанки як національного символу Великоднього християнського дійства та унікального мистецького витвору в українському фольклорі, а також представлення нової техніки, творчих стилів і новітніх методик у їх виготовленні.
Крім цього, в районному будинку культури відбулася мистецька акція «Красується писанка Іршавщини», участь у якій взяли учні і викладачі всіх дитячих шкіл мистецтв району. Під час проведення акції у приміщенні красувалася і одна із двох найбільших писанок Іршавщини, яка представлена вперше та зроблена руками художнього керівника Іршавського РБК Івана Котубея і розмальована майстринями писанкарства, викладачами ДШМ району.
Обидва зазначені заходи відвідали голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець та міський голова Степан Бобик. Вони виступили перед маленькими та дорослими майстрами писанкарства, побажавши їм міцного здоров’я, творчих успіхів та мирного неба, та висловили вдячність за вагомий внесок у відродження як культурних, так і духовних традицій нашого краю.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар