Версія для друку Версія для друку

ГІДНИЙ ВИСТУП У СВАЛЯВІ

Гостинно зустріла Свалявщина учасників особистого чемпіонату області з важкої атлетики серед юніорів і молоді до 23 років та дорослих команд. Вдало виступили наші дівчата, поклавши в скарбницю збірної району чотири золоті медалі. А це: Владислава Ганчіч з Іршави, Крістіна Станко та Крістіна Козар з Білок, а також ільничанка Любов Шелельо – кандидат у майстри спорту України, студентка Київського державного університету фізкультури і спорту.
Серед юніорів і молоді до 23 років другу сходинку посів Євген Сілін з Іршави, бронзу осилили Василь Будера з Осою та Іван Митрвоцій з Ільниці.
У когорті сильніших серед дорослих срібну медаль виборов майстер спорту Василь Гайдук з Ільниці. Таку ж медаль має й ільничанин Віталій Кізляк.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями, а готували спортсменів тренери Іршавської ДЮСШ «Колос», майстри спорту Ю. Світлик, Д. Шкарупа та І. Волошиновський – тренер-вихователь Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею. Його вихованець показав у ривку 60 кг, в поштовху 80 кг та у власній ваговій категорії посів 4 місце, показавши ІІ дорослий розряд.