Версія для друку Версія для друку

У ОСОЇ ЗНОВУ «ДЖУРА»

Центральний табір туристського активу учнів України розташований у мальовничому куточку гірського села Осій. Минулого понеділка тут розпочав роботу семінар з підготовки суддів з видів конкурсів та змагань, організаторів роботи таборової старшини гри «Джура». У семінарі беруть участь педагоги та представники громадської організації, що впроваджують дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») у навчальних закладах України. Організаторами семінару виступили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
На відкритті семінару побували і виступили перед його учасниками голова районної ради Віктор Симканинець, радник голови райради Михайло Менчук, військовий комісар Іршавського військового комісаріату, полковник Віктор Нагайко, Осійський сільський голова Михайло Урста та завідувач організаційно-масового відділу Центру патріотичного виховання дітей та молоді УДЦТКУМ Олег Бондарчук.
– Учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» у нас не вперше, – розповідає директор Центрального табору туристського активу учнів Іван Матіко. – Приваблюють їх не лише гори, чисте повітря, джерельна вода, а й те, що тут народилися такі відомі особистості, як українські письменники Федір Потушняк та Іван Петровцій, народний артист України Іван Попович, слава про яких лине далеко за межі рідної землі. При зустрічі з осійчанами вони дізнаються чимало цікавого про наш край.
Реалізацію програми забезпечують заступник директора з виховної роботи УДЦТКУМ Денис Бондарчук, голова Кам’янець-Подільської дитячої громадської організації «Клуб юних миротворців», учасник бойових дій Володимир Барановський, депутат Калуської міської ради Іван Терпай, голова секретаріату МНК Соломія Фаріон, отець Віктор та ін.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар