Версія для друку Версія для друку

СПАДКОЄМЦІ СИЛИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

І на цій газетній полосі є, нехай і невеликий, але вже своєю присутністю красномовний матеріал про благодійну фінансову допомогу депутатів районної і обласної рад братів Станків юним спортсменам. Мабуть, зайве нагадувати нашим постійним читачам про їх всесвітньо відомого земляка Івана Фірцака – (Кротона – під артистичним ім’ям, під яким він підкорив країни Заходу у1930-ті роки), а жителі Срібної Землі знають його ще і як Івана Силу.
Любителі, меценати і, що найголовніше, постійні організатори масштабних всеукраїнських бійцівських та важкоатлетичних турнірів Петро Іванович та Михайло Іванович кілька років тому у викупленому приміщенні колишньої робітничої їдальні ремонтно-транспортного підприємства, що не використовувалося за призначенням, організували спортивний клуб «Кротон». Сучасний ремонт зали та підсобних кімнат, обладнання її більше аніж десятком різноманітних функціонально направлених тренажерів дозволяють тут щодня у три-чотири займатися двом дюжинам, а то й більше прихильників здорового способу життя.
Постійно працюючі інструктори Іван Огар та Михайло Вовканич та тренери зроблять вірні настанови для тих хто хоче зберегти, або набути належної для свого віку фізичної форми та осягнути ази чи вдосконалити рівень майстерності у таких видах спортивних єдиноборств, як приміром карате.
На комплімент редакційних працівників про гарну фізичну форму теперішніх наших облич реклами «Нового життя» сестри і брата – білківчан Світлани та Юрія Мельників, саме вони запросили побувати автора у клубі, де вони мають абонемент. Тут таки довелося почути від редакційного сусіда Богдана Лендєла:
– Якщо ви думаєте, що цей заклад приносить власникам які-небудь фінансові дивіденди, то глибоко помиляєтеся. Так сталося, що я особисто, як підприємець, побудував зал для занять східними єдиноборствами, де успішно займається рідний син разом із іншими підлітками. Можу вам переконливо твердити, що прибутку подібні інвестиції у наших умова не дають. Свого часу особисто я професійно займався боді-білдінгом, а нині приходжу сюди з колегами тільки підтримувати необхідну форму.
Таких як Богдан Іванович із Іршави та довколишніх Ільниці, Осою, Броду та Довгого у «Кротон» на системній, або на періодичній основі навідується більше сотні різного віку жителів району. Є сімейні пари, є батьки і діти, по суті, майже немає вікових обмежень.
Оце і є основні дивіденди інвестицій у здоров’я братів Петра і Михайла Станків.

Михайло ВЕРХОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар