Версія для друку Версія для друку

Сердечна шана та вдячність героям

Під гаслом «Повертайся живим!» у приміщенні головного адмінбудинку Іршавщини було розпочато урочисту зустріч, присвячену учасникам Антитерористичної операції, які проживають на території нашого району, а також сім’ям Героїв, котрі віддали свої життя в ім’я незалежності України.
– Ви – наша гордість, ми низько схиляємо голови перед вашим подвигом, дякуємо вам за те, що ви надійно охороняєте рідні землі від ворога і продовжуєте захищати нашу країну, – зазначив голова Іршавської РДА Олександр Горін на урочистій зустрічі, присвяченій учасникам Антитерористичної операції.
Після щирих слів привітань, бійцям-учасникам АТО вручили відзнаки Президента України за участь в АТО, а також сертифікати на 12-денний курс лікування у санаторіях «Боржава» і «Теплиця», які надав керівник оздоровниць Олександр Уваров та прийшов особисто привітати бійців.
Під музичний супровід композиції «Плине кача» орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно вручили дружині загиблого ільничанина Олександра Данільченка, який загинув боронячи Донецький аеропорт.
Участь у нагородженні взяв і Антон Савко, учасник АТО, який пройшов через горнило дебальцівського плацдарму. Антон з усмішкою на обличчі приймав медаль за мужність.
Підняли настрій та висловили підтримку й повагу за подвигу нашим захисникам − учасникам АТО у своєму виступі вихованці вокально-фольклорного гуртка Іршавського РБДТ.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар