Версія для друку Версія для друку

Особиста першість

10 квітня в спеціалізованому залі важкої атлетики ДЮСШ «Колос» в с. Ільниця відбулася особиста першість з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших та юніорів, і молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь 35 учасників.
Переможцями в своїх категоріях стали дівчата: Крістіна Станко, Крістіна Козар, Антоніна та Аліна Романець з Ільниці.
Серед юнаків до 15 років перемогу здобули: Василь Ціранко, Богдан Будера з Ільниці, Вадим Маринець, Василь Куртинець, Василь Бідзіля, Євген Сілін з Іршави, Віктор Косило з Білок, Михайло та Василь Куртинець, Едуард Палій з Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею.
Василь Будера та Ігор Роман з Ільниці і стали абсолютними переможцями змагання в категорії до 85 кг, показавши високі результати – в ривку 100 кг, в поштовху – 130 кг.
Готували учасників майстри спорту, тренери ДЮСШ «Колос» − Юрій Світлинець та Дмитро Шкарупа, а також тренер-вихователь Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Іван Волошиновський.
Відмінно відсудили змагання головний секретар Василь Гайдук – майстер спорту України та старший суддя Михайло Біров.
Змагання є відбірковими для участі в чемпіонаті області серед юнаків і дівчат та молоді до 23 років і дорослих, які будуть проводитися в м. Свалява і приурочені пам’яті першого майстра Свалявщини Михайла Козаря.
Учасники, переможці та призери змагань нагородженні грамотами сектору молоді і спорту Іршавської РДА.