Версія для друку Версія для друку

«Закарпатська весна – 2016» у квітучій Іршаві

Протягом вихідних, 9-10 квітня, в місті Іршава проходив чемпіонат Закарпатської області на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування «Закарпатська весна – 2016». Цей захід в нашому місті проводився вперше і пройшов успішно завдяки організаторам.
Урочисте відкриття «Закарпатської весни – 2016» відбулося в парку воїнів-афганців, біля адмінбудинку Іршавської райСЮТур. Гімн України звучав у виконанні всіх учасників змагань та гостей свята. З вітальним словом до спортсменів звернулися Петро Добромільський – депутат обласної ради, Володимир Половка – заступник голови райради, Андрій Андрішко – головний спеціаліст відділу освіти Іршавської РДА.
Організатори змагань теж привітали всіх учасників і побажали веселого старту і перемоги найсильнішим, ознайомили їх із порядком проведення змагань. Серед них: представники Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (далі ЗЦТКЕСУМ), зокрема, Олександр Цепурдей- головний суддя змагань, Михайло Левінець – заступник директора ЗЦТКЕСУМ та Андрій Середяк – методист. Іван Терпай – директор Іршавської райСЮТур радо вітав усіх гостей міста.
В перший день змагання проводилися на спринтерських дистанціях, переважно у центральній частині міста, де стартувало 137 учасників. А наступного дня всі учасники даного заходу (а їх було 128) мали змогу «ознайомитись» з околицями нашого міста. Серед них – представники міст Ужгорода та Мукачева, Ужгородського, Мукачівського, Виноградівського, Хустського та Іршавського районів. Найбільш чисельну групу орієнтувальників, звісно ж, представила Іршавська райСЮТур (48 (09.04) та 41(10.04) вихованців гуртків та їх наставників).
Всі учасники виступали у своїх вікових категоріях, і кожен особисто проходив свій маршрут. Більшість із них успішно впоралися із своїми завданнями і, згодом, переможці були нагороджені грамотами управління молоді та спорту Закарпатської ОДА та медалями.
У числі кращих були й іршавські орієнтувальники. У перший день змагань у своїх вікових групах найкращі результати показали:
– в групі Ж/16: Олександра Осійська (ІІ місце) та Анна Дьякова(5 місце) з Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
– в групі Ч/16: Олег Боднар(4-те місце) з Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– в групі Ч/14: Богдан Мейсарош(І місце) з Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Мирон Куля(ІІІ місце) з Довгого та Євген Ширило (4 місце) з Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
– у групі Ч/12: Михайло Лелітко(І місце) та Іван Бабич (4 місце) з Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
– у групі Ч/10: Валентин Осійський (ІІІ місце) з Ільниці та Віталій Бровді(5 місце) з Іршави;
– в групі ветеранів Ч/Ж: Ольга Боднар та Іван Терпай посіли І місце.
Наступного дня, в неділю, вихованці та керівники гуртків Іршавської райСЮТур теж показали хороші результати. Значна кількість переможців є учнями Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст..№1. Серед них:
– в групі Ж/10: Ольга Коровська (І місце);
– в групі Ч/12: Михайло Лелітко(І місце) та Іван Бабич (5 місце);
– в групі Ч/14: Богдан Мейсарош – (І місце) та Євген Ширило – (4 місце);
– в групі Ж/16: Олександра Осійська(ІІ місце)та Анна Дьякова (ІІІ місце) .
Серед вихованців гуртків, що працюють при інших школах Іршавщини, перемогу отримали:
– в групі Ч/16: Едуард Сушанин з Ільниці (ІІ місце) та Олег Боднар з Довгого (4 місце);
– в групі ветеранів дві перші сходинки посіли керівники гуртків Іршавської райСЮТур – Ольга Боднар з Довгого та Леся Осійська з Ільниці.
Ось так швидко «пробігли» два дні змагань. Всі учасники задоволені тим, що зустрілися, позмагалися і мали змогу помилуватися квітучою Іршавою, яка завжди рада гостям. І, нарешті, довгоочікуване нагородження переможців. На урочистій лінійці-закритті не обійшлося без поважних гостей. Із вітальними словами до всіх присутніх звернулися Віктор Симканинець – голова районної ради та Єлизавета Яцканич – начальник відділу освіти Іршавської РДА. В додаткову нагороду кожен переможець мав змогу безкоштовно відвідати мотузковий парк «ТАРЗАН», який розташований в міському парку. В свою чергу організатори змагань із Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді висловили подяку Іршавській райСЮТур за сприяння і допомогу у проведенні даного заходу.
Дирекція та педколектив Іршавської райСЮТур висловлює окремі слова вдячності головному судді змагань – Олександру Цепурдею за належну підготовку до змагань та розробку спортивних карт м.Іршави, що дасть змогу вдосконалити подальші тренування наших вихованців.

Леся Осійська,
методист Іршавської райСЮТур

Ваш отзыв

Ваш коментар