Версія для друку Версія для друку

Щасливих літ нехай зозуля ще багато накує

Більше двадцяти років трудиться у Іршавському територіальному центрі соціального обслуговування Наталія Матьола. В далекі 1990-і вона стала соціальним робітником для одиноких жителів Іршави. З тих пір допомагає ласкавим словом, уміє вислухати кожного, живе чужими турботами, як своїми, а головне трудиться по їх господарству, дає лад не в одному домі.
Вона має цей дар − бути потрібною людям, коханою дружиною та ніжною мамою для свого сина.
Кожного дня Наталія Михайлівна приходить до своїх підопічних, щоб заспокоїти, сказати добре слово, яке зближує з немічними людьми, змушує їх повірити у свої сили, у світ фізичних і духовних можливостей. Вже кілька років часто навідується до сусідки Марії Дийкань-Катуної, яка на схилі літ залишилась без ніг. Але скільки у цієї жінки оптимізму, віри, любові. Ось такі люди і заряджають Наталію Михайлівну енергією, вчать цінувати і любити життя.
Всі вони чекають на неї не лише з придбаними продуктами харчування та господарськими товарами, ліками, квитанціями про оплату комунальних послуг та іншими платежами. І не лише для того, щоб допомогла у прибиранні житла та обійстя, а й у спілкуванні, якого їм так не вистачає. Для цієї тендітної жінки допомога людям − це її життя. Вона вважає, що йдучи до своїх підопічних, не зважаючи на настрій, в якому перебуває, має бути щирою, простою та щедрою до тих, кому потрібна її любов та співчуття. Своєю лагідною посмішкою, своїм втішним словом Наталія Матьола розвіює неспокій у своїх одиноких стареньких, яких вона дуже любить, а вони, навзаєм поважають та люблять свою помічницю і кожного дня з нетерпінням її чекають.
***
В ці прекрасні весняні ювілейні дні колектив терцентру приєднується до щирих привітань родини, друзів, колег, підопічних.
Ми бажаємо Тобі, Наталко, щоб доля завжди була прихильною до Тебе, шанували люди, щоб збувалися всі мрії, задуми, щоб оминала журба, щоб Бог благословляв Тебе і твою родину, щоб кожен день приносив здоров’я , щастя та добро.
Хай сміється доля, як
калина в лузі,
Нехай будуть поруч добрі,
вірні друзі,
Нехай тебе щастя, як дощ
обливає,
Нехай тебе радість завжди
зустрічає,
Нехай тебе любить, хто
милий душі,
Цього ми бажаєм тобі від
душі.
Колектив Іршавського територіального центру соціального обслуговування.

Ваш отзыв

Ваш коментар