Версія для друку Версія для друку

Керівник району ознайомлювався з проблемами та досягненнями Дубрівки, Малої та Великої Розток

Голова райдержадміністрації Олександр Горін свій черговий виїзний прийом громадян проводив у Дубрівській сільській раді. Жителі Дубрівки, Великої та Малої Розток мали можливість звернутися безпосередньо до керівника району для вирішення проблемних питань.
Першими висловлювали проблемні питання директори шкіл, завідуючі дитсадків, амбулаторії. Відтак однією з найбільш болючих проблем Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів є відсутність спортзалу. Зі слів Дубрівського сільського голови Володимира Малиновського, в селі вже давно заплановано будівництво міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, який розмістять на території школи, знайшовши таким чином до певної міри альтернативу спортзалу.
Директор Великорозтіцького навчально-виховного комплексу звернувся до керівника району щодо часткового демонтажу системи опалення в закладі, що дасть можливість чималої економії газу під час опалювального сезону. Крім цього, турбує сільчан і стан будівлі амбулаторії, де необхідно капітально відремонтувати дах.
Також мешканці зазначених сіл зверталися за наданням їм одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із важким станом здоров’я.
Після прийому керівник району відвідав бюджетні установи сіл, а також ознайомився із приватними підприємствами, фермерськими господарствами, що ведуть діяльність на території Дубрівської сільської ради. Чимало робіт із благоустрою сіл, та й взагалі із поліпшення місцевої інфраструктури, зроблено силами сільської ради.

Ваш отзыв

Ваш коментар