Версія для друку Версія для друку

Чесно заслужене І місце!

Директор районного будинку дитячої творчості Й.Ю.Мельник повернулася із відрядження до столиці нашої країни, де 5 квітня в Міністерстві освіти та науки України відбулась церемонія нагородження VI конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.
У заході взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун, Директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Наталія Вяткіна, Голова Правління Інтернет Асоціації України Олександр Федієнко, Голова Комітету з питань ІКТ в освіті ІнАУ, Засновник ГК «Адамант» Іван Пєтухов, Виконавчий директор Інтернет Асоціації України Володимир Куковський, представник компанії ДЕПС Юрій Сікорака та інші.
У поточному році участь у конкурсі взяли понад 1800 навчальних закладів з усієї України (у порівнянні з минулим роком кількість заявок збільшилась майже в 2,5 рази та у 14 разів більше у порівнянні з 2012 роком). Головними критеріями для оцінювання було: змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожен сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.
Минулого року ми також брали у ньому участь і здобули ІІІ місце, у цьому році здобули найвищу позицію! Тож окрім грамоти за І місце, Йолана Юріївна привезла й подарунки: монітор 19,5‘’ (дюймів) Philips, сертифікат на надання послуг ТОВ «Адамант–Телеком» (хостинг 25 Гб та домен inet.ua), а ще збірки «Античні поетики» та «Рубаї» О.Хайяма.
Звісно, здобуття такої високої відзнаки не впало з неба і не за просто так. Свою копітку працю у неї вклали насамперед для покращення показників, вказаних вище, адміністратор сайту С.С.Гавацко, редактор, модератори та автори статей, які займалися змістовним наповненням сайту.
Віра Глушко,
заступник директора РБДТ

Ваш отзыв

Ваш коментар