- Нове життя - https://nz-ir.com -

Богдан Роман – срібний призер

Спорт молодіє. Переможцями й призерами престижних змагань стають досить юні особи. Але в кількох видах спорту для досягнення високих показників досвід має досить вагому частку. До таких видів належать і шашки-64.
Особистий чемпіонат Закарпатської області з шашок-64, який проведено 9 квітня в м. Ужгород, зібрав практично всіх найсильніших спортсменів області. Відсутність Олександра Студеняка компенсував Микола Коперльос з Великого Бичкова, який кілька років не брав участі в подібних змаганнях, але є одним з визнаних фаворитів обласних шашок.
Іршавський район представляли вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» районного будинку дитячої творчості. Ольга Павляк посіла 10 сходинку турнірної таблиці, зігравши кілька хороших партій з солідними суперниками. Непогано виступала і Наталка Воробканич, яка в таблиці посіла місце вище багаторазової чемпіонки області серед жінок, представниці Ужгорода Галини Віхніної.
Потужно виступив Богдан Роман, на якого ми всі покладали великі надії. Його гра в останніх кількох змаганнях показувала, що юний талант досить добре володіє технікою гри, а психологічні нюанси, які негативно впливали на результати ігор, зуміє перебороти. З перших турів Богдан – в числі лідерів. Вирішальною стала зустріч в 5-ому турі з Михайлом Рішком. До цієї зустрічі їхні партії закінчувалися внічию. На цей раз Богдан Роман, на фініш партії вийшов із значними проблемами, які суперник технічно використав. Дві заключні зустрічі Богдан, як би й не було прикрої поразки, зіграв вдало, вигравши в претендентів на медалі Миколи Коперльоса і представника Сваляви Карла Улмана.
Чемпіоном області став Михайло Рішко, а третє місце в Миколи Кошілко з Тячева. Срібна медаль – достойна нагорода юному Богдану Роману за його вдалий виступ.
Анатолій Вайда