Версія для друку Версія для друку

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ білківчан НА КОНТРОЛІ В ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Горін побував із робочим візитом ще в одному населеному пункті Іршавщини. Свої болючі питання пеерд керівником району порушили жителі Білок. Участь у прийомі взяв також Білківський сільський голова Василь Зейкан.
Хоча Білки фінансово є досить спроможним селом, але й тут існує чимало проблем, які потребують вирішення на районному та обласному рівнях. Однією із таких є капітальний ремонт дороги по вулицях І. Франка та Конституції. Крім цього, керівники бюджетних установ села озвучили проблемні питання щодо дитсадків, шкіл, амбулаторії. Зокрема – це відсутність водопостачання в дитячій школі мистецтв; потреба в покритті підлоги спортивної зали в Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та встановлення огорожі біля річки, берег якої прилягає до території школи, будівництво котельні в амбулаторії, встановлення водостічної системи в ДНЗ №4 та невеличкі ремонтні роботи даху тильної частини будівлі ДНЗ №1.
Зверталися білківчани і з питанням проблемного сусідства з громадянами ромської національності у присілку Ковбасово. На це, до речі, скаржаться вже неодноразово. Також подавали документи на оформлення одноразової матеріальної допомоги.
Всі порушені білківчанами проблемні питання керівник району взяв під особистий контроль та запевнив, що робитиме все від нього залежне, аби результат жителі Білок відчули вже найближчим часом.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар