Версія для друку Версія для друку

Міжнародний місячник шкільних бібліотек

Планом виховної роботи з школярами передбачено проведення різноманітних виховних заходів згідно з народознавчим календарем. Розроблено проведення заходів із організації та активізації навчальної діяльності із школярами, рекомендовані МОН України, передбачено залучення батьків до процесу навчання та виховання дітей, а також враховано ознайомлення учнів із основними всеукраїнськими заходами з навчальної та виховної діяльності.
Відповідно до розпорядження МОН України жовтень місяць оголошено всеукраїнським місячником шкільних бібліотек.
Розпочався місячник урочистою лінійкою «Виховуємо громадянина-патріота України», де бібліотекар Ганна Іванівна Щока ознайомила з метою та завданнями щодо його проведення, зачитала план його проведення.
Учні школи підготували усний журнал «Бібліотеки світу». У старших класах оформлено книжкові виставки «Гетьмани України» – в 9 класі «Козацька слава у наших серцях» − 5 класах, «Все для вчителя, все для батьків» − 6,7 класи.
Бібліотекарка оголосила акцію «Подаруй школі цікаву книгу». Наші учні подарували чимало цікавих змістовних книг українських прозаїків, а також книги зарубіжних авторів.
Конкурс учнівських творів «Я патріот своєї держави», у якому взяли активну участь учні 7-9 класів.
Класні керівники провели тестування «Чи гарний ти читач». Тут найкращими читачами виявилися учні 5 класу.
У школі пройшли виховні години, на яких класні керівники провели бесіду «Шкільна бібліотека – двері в майбутнє». На цей раз велика увага приділялася бережливому ставленню до книги – джерела знань. До речі, школярі бережливо ставляться до книг. Учні п’ятого класу під керівництвом вчительки української мови зібрали та записали прислів’я й висловлювання видатних людей про значення книги в житті людини.
Учнями старших класів випущені класні газети, присвячені Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.
Бібліотекар разом з вчителем образотворчого мистецтва організували виставку малюнків до улюблених казок «Наш вернісаж». У ньому відзначилися учні 1-5 класів. Проведено презентацію проекту «Моє село – краплина на карті» та масовий захід «Посвята в читачі».
Місячник шкільних бібліотек України в Підгірнянській школі вдався, він заслуговує на увагу. Таке рішення педагогічного колективу.

Наталія ДАНКАНИЧ, голова методоб’єднання гуманітарних дисциплін Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар