Версія для друку Версія для друку

Читати – це модно…

Кожного року у дні весняних канікул в бібліотеках проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Метою цього заходу є популяризація і підтримка дитячого читання, залучення до бібліотеки нових юних користувачів. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.
Цього року в Іршавській районній бібліотеці для дітей Тиждень дитячого читання проходив в останній декаді березня і об’єднував комплекс заходів. Було організовано книжкові виставки, тематичні полиці «Країна казкова – країна книжкова», «Якщо цікаві є книжки – читають діти залюбки», «Там, де живе рідна мова, живе український народ», виставка-екскурс «З історії нашого краю», виставка-пропозиція «Читацьке сузір’я – 2016». В бібліотеці, дитячих садочках проходили: літературне асорті «Казки, оповідання та вірші говорять до дитячої душі», літературне читання «В сім’ї вольній, новій», ігрова година «Смішинки з писаної торбинки», ерудит-круїз «По українських народних казках», бібліографічний огляд «Ці казки – скарби народів», конкурс малюнків «Мій рідний край, Іршавщина, моя історія жива».
Акціями всеукраїнського тижня дитячого читання ми не тільки залучаємо дітей до невичерпних джерел знань, а й перетворюємо бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожен читач відчуває себе бажаним гостем.

Майя БОБИК,
заступник директора по роботі з дітьми.

Ваш отзыв

Ваш коментар