Версія для друку Версія для друку

Смійтесь, люди, на здоров’я

Чому так сталося,
чом так ся стало,
що 1 квітня
Днем сміху стало?
Хоча цей День не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. Та давайте залишимо історикам розгадувати цей «ребус», а самим продовжувати веселити, розігрувати, жартувати, «приколюватися»(словечко ж то яке?!), але, не дай Боже, насміхатися, в цей День один з одного.
Як я люблю завжди казати: «В Україні з гумором усе гаразд – навіть зарплата, і то смішна!» Або коротенько-анекдотичне по- нашому: – «Ти в мене, жоно, унікальна. Усі ся над мойов зарплатов сміют, єнна ти ревеш!».
Впевнений, Ви вже шановний читачу посміхнулися. А значить: з почуттям гумору у Вас усе гаразд. Бо не дай Боже зафігльовати коло такого, що сього почуття немає. Товды вже буде ни до сміху. А ми ж то з вами ведемо мову про День сміху. І зайве задаватися питанням до людини, чи любить вона посміхатися. Правда? Хтось із великих сказав такі мудрі слова: Світ вижив тому, що посміхався!
Я Вам, читачу, скажу більше. В одній із шведських лікарень є кабінет, який би Ви думали? Правильно – СМІХОТЕРАПІЯ! Ось так. Заходь і регочи собі скільки влізе. І дружина хай грошей просить, а ви до неї усміхніться, і теща хай свариться, лається – й до неї посміхніться, і начальник щось там кричить, руками розмахує, а ви йому люб’язно посміхніться, і жити стає сутужно, ви теж…ой ні, ні, щось не туди мене понесло, тут не смійтесь. Бо наш народ теж не промах. Тому аж надто багато не смійтеся, а то ненароком подумають щось за вас негарне, як у анекдоті.
Вирішила одна симпатюля, прочитавши Дейла Карнегі, на другий день на роботі випромінювати до всіх своїх колег радість і задоволення і тримати себе у позитиві. Цілий день до всіх посміхалася. В кінці робочого дня начальник її викликає до себе і каже до неї: – Іще раз прийдеш на роботу обкурена – звільню. От які люди бувають: ти приносиш їм радість, а вони тобі «бац», і з неба на землю.
А коли серйозно, то сміх, радість – це неймовірної краси і принади стан душі людської. Сміх – це добро. Зла людина не те, що не посміхнеться – її сміх навіть дратує. А подивіться на усміхнену людину! Правда, вона притягує до себе, і самому стає, мабуть, підсвідомо, радісно і приємно. А коли жінка посміхається? О-о, це вже словами не відтвориш. Бо це її особисте: стан щастя, радості, спокою, блаженства! Коли проводили соцоопитування серед жінок, які риси характеру їм подобаються в мужчинах, то на друге місце вони поставили почуття гумору. Ось так.
А як сміються діти, Ви коли-небудь спостерігали? Але уважно спостерігали. Їхніми вустами веселиться з ними разом, мабуть, сам Господь. Вони радіють щиро, відверто, я б навіть сказав якось просторово, невимушено, божественно. І всім стає весело від дитячого сміху. Радійте життю, радійте кожній хвилині, що дарує Бог, радійте одне одному, радійте першій весняній квітці, радійте разом з дітьми і будьте, як діти, і будьмо, як діти.

З повагою і любов’ю до Вас народжений 1 квітня Ваш покірний слуга
Юрій Мельник.

Ваш отзыв

Ваш коментар