- Нове життя - https://nz-ir.com -

Тисячі фахівців – за півстоліття Білківський професійний аграрний ліцей

Цими днями виповнюється 50 років ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей». Це єдиний навчальний заклад Іршавського району, який по праву можна назвати «кузнею» робітничих кадрів, котру очолює Білак Василь Іванович
За час існування навчального закладу в його стінах здобули професію 13 886 юнаків та дівчат.
Професійний аграрний ліцей пройшов тривалий час становлення. Змінювалися професії, зменшувався контингент, до мінімуму   звелось державне фінансування. Але, не зважаючи на труднощі, ліцей не втратив свого обличчя. Колектив докладає багато зусиль, щоб не тільки вижити у нових ринкових умовах, але й успішно  здійснювати основне своє завдання – навчати учнівську молодь робітничим професіям.
Зараз колектив працівників ліцею налічує понад 70 чоловік. З них 34 – це педагоги. Важко підрахувати, скільки людей працювало на благо закладу. Адже кожний вніс краплину своєї душі у величезний океан професійно-технічної освіти.
Серед випускників ліцею є керівники підприємств та просто порядні і працьовиті люди: директор ДП «Фортуна» – В.О. Горзов; директор Іршавського земельного кадастру – О.О. Цугорка та інші.