- Нове життя - https://nz-ir.com -

Покликаний збагачувати духовність та віру в Бога

Людські долі пишуться на небесах, але нам не дано знати наперед наші земні шляхи.
Ніби одна мить – і тридцять років позаду… Недавньої неділі прихожани та запрошені гості нашої Різдва Пресвятої Богородиці церкви урочисто вшанували настоятеля нашого храму митрофорного протоієрея отця Йосипа (Ярему). В цей день минуло 30 років, як він відслужив першу свою літургію в нашій церкві.
5 лютого 1986 року єпископ Дамаскін призначив священика Йосипа Ярему настоятелем Різдва Пресвятої Богородиці церкви села Арданова. Першу свою літургію молодий священик відслужив 6 березня 1986 року.
Нелегкі були перші кроки на духовній ниві. Адже у 80-90 роках минулого століття релігія та церква зазнали великого утиску з боку держави.
Молодий, повний енергії, сили і бажання священик всі свої знання віддає служінню Всевишньому, знаходить спільну мову з прихожанами, налагоджує роботу церковної двадцятки, відкриває недільну дитячу школу.
З ініціативи отця Йосипа за ці 30 років зроблено багато добрих справ, про що не раз було відмічено як прихожанами, так і Іршавським благочинням. Про хорошу людину говорять її добрі діла.
Ювілеї бувають різні … Але 30 років служіння в одному храмі − велика рідкість. Три десятиліття для історії – невеличка краплинка, а для людини – чималий відрізок життя.
Наш духовний наставник – високоосвічений, ерудований, добрий порадник у всяких життєвих ситуаціях, чудовий психолог – ось далеко не всі риси характеру цієї скромної людини.
За всі ці роки поряд із нашим духовним отцем була турботлива, ніжна, любляча дружина, матушка Марія. Велику радість приносять сини Сергій та Йосип. До речі, старший син пішов дорогою батька – служить священиком у селі Кричево на Тячівщині.
За дорученням прихожан с. Арданова Ганна Савчин.