Версія для друку Версія для друку

НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ…

На цьому тижні відбулося спільне засідання трьох комісій райради: з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики; з питань дотримання законності, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою та з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту. Провів його голова райради Віктор Симканинець.
На порядок денний було винесено чотири питання, які розглядатимуться на сесії райради. Йшла мова про зміни до регламенту роботи райради, внесення змін до районного бюджету, встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на цей рік, погодження кандидатур на посаду директорів загальноосвітніх навчальних закладів району.
З проектом рішення про нові призначення в сфері освіти ознайомив в.о. начальника відділу освіти РДА Андрій Андрішко. Депутати поцікавилися рейтингом гімназії серед навчальних закладів. Зокрема, зазначалося, що вона щорічно має призові місця в області серед різних конкурсів та олімпіад. Народні обранці висловилися за погодження на посади директорів: Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. – О.Береш, Ільницької ЗОШ І-ІІ ст. – О. Бандурович, Іршавської гімназії – Н.Онисько. Всі вони пройшли атестаційну комісію, мають підтримку в колективах.
Із пропонованими змінами до регламенту роботи райради ознайомив депутатів керуючий справами районної ради Євген Свириденко. У зв’язку з доповненнями до законодавства, що стосується місцевого самоврядування, у проекті рішення чітко прописали порядок поіменного голосування депутатів на сесіях. Результати цього голосування зберігатимуться необмежений термін на сайті райради та стануть частиною протоколу сесійного засідання. Звучала пропозиція, аби вони публікувалися і в друкованих ЗМІ. Дійшли згоди, що таке рішення, за ініціативи депутатів, прийматиметься в кожному випадку окремо безпосередньо на сесії.
Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Роман Меренич зачитав фінансові клопотання низки шкіл, сільських рад, управлінь та відділів РДА.
Про внесення змін до бюджету району говорила начальник фінуправління райдержадміністрації Оксана Симчик. Надійщло близько мільйона гривень додаткових коштів з різних джерел. Їх розподілять між головними розпорядниками. Приміром, гроші підуть на капітальні ремонти шкіл Лисичова, Осою, дитсадка Сухої, поточний ремонт вулиці Конституції в Білках. Торкнулися незабезпеченої потреби для оплати праці в низці сільських рад.
Керівництвом району було надіслано в облраду низку фінансових пропозицій для спрямування коштів з вільного залишку на потреби об’єктів бюджетної сфери Іршавщини. На жаль, не всі вони враховані. З цього питання депутати райради планують прийняти на сесії відповідне звернення до своїх обласних колег.
На розгляд депутатів було запропоновано й проект рішення в новій редакції «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на 2016 рік». Насамперед він доповнений пунктом про звільнення від оплати за дітей чорнобильців, афганців, учасників АТО.
Депутат райради М. Ребрик, яка є завідувачем ДНЗ, порушила низку питань щодо пільгового харчування в дитсадках дітей з багатодітних сімей, оплати за вивіз сміття фірмою «Еко-Ір».
Представник Петро-Павлівської православної громади Іршави звернувся з проханням надати їм вільні колишні приміщення швидкої медичної допомоги для занять з дітьми.
Депутати проти цього не заперечили. Остаточне рішення буде прийнято на сесії.
Участь у роботі спільного засідання комісій взяли заступник голови райради Володимир Половка, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар