Версія для друку Версія для друку

КНИГОМАНІЯ – 2016

Вже стало традицією щороку в Іршавській районній бібліотеці для дітей проводити ІІ-ий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», де зустрічаються найактивніші читачі 6-7 класів та їх улюблені герої. Перший етап проходив у районних бібліотеках-філіях.
17 березня 2016 року під час проведення ІІ-го етапу конкурсу «Книгоманія – 2016» в Іршавській районній бібліотеці для дітей між собою змагалися переможці І-ого етапу. Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Діти представляли себе, свої уподобання, свій читацький щоденник та свою улюблену книгу. Всього їх було 28.
Переможцями стали Стефанія Пацкан та Вікторія Тинта, які тепер продовжать боротьбу в обласному ІІІ-ому етапі конкурсу в м.Ужгород.
Також учасники були нагороджені в таких номінаціях: за креативність – Василь Штець, за артистизм – Михайло Симканич, за кращий читацький щоденник – Анастасія Терпай. Та без нагороди не залишився ніхто, всі отримали похвальні грамоти за участь у конкурсі. Також для дітей було організовано солодкий стіл.
Читайте, ростіть, розв’язуйте мирно всі супере-чки заради розквіту і миру на нашій прекрасній, єдиній у Землі.

Майя БОБИК,
заступник директора по роботі з дітьми Іршавської центральної бібліотечної системи

Ваш отзыв

Ваш коментар