Версія для друку Версія для друку

Двадцять п’ята золота медаль

Чемпіонат України з шашок-64 серед юних в шести вікових групах до 10, 16, 23 років (дівчата та юнаки) проведено в місті Косів, Івано-Франківської області з 9 по 16 березня. Збірну Закарпатської області представляли вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» районного будинку дитячої творчості.
Найбільший інтерес викликав виступ Сільвії Повх, однієї з кращих спортсменок України, адже виступала вона після довготривалої перерви, викликаної життєвими обставинами. В перших двох програмах Сільвія виборола срібні медалі. Доля першого місця вирішувалась в особистих зустрічах з основною і постійною суперницею Ольгою Губарьовою (Дніпропетровська область), яка знаходиться в чудовій спортивній формі. В блискавичній програмі Сільвія, нарешті, переграла основну конкурентку і виборола таку очікувану золоту медаль. Це вже 25 медаль вищого ѓатунку на чемпіонатах України!
Стабільно виступила юна Андріанка Бойко. В групі дівчат до 10 років в неї 6 місце в класичній програмі, 7 – в швидких шашках і 4 – в блискавичній грі. Богдан Юрченко в групі юнаків до 10 років найкращі шанси мав у швидкій програмі. Після 5 турів швейцарської системи він впевнено тримав другу сходинку турнірної таблиці, але кращий фініш конкурентів відсунув його на 7 сходинку. А кращий результат він показав в блискавичній програмі. В підсумку – четверте місце.
Дуже напружена боротьба проходила в групі юнаків до 16 років, в якій виступав Богдан Роман. Добрий десяток учасників претендував на призові місця як по амбіціям, так і реально, адже в активі в них дуже високі результати в попередніх чемпіонатах України. Богдан посів 5 місце в класичній програмі, в швидких шашках він опустився на 10 місце, хоч після п’ятого туру був на другій сходинці турнірної таблиці. На фінішні 4 туру не вистачило сил. Відігрався Богдан Роман у блискавичних шашках. Три перемоги в заключних турах вивели його на третє місце. Це перша медаль Богдана Романа на чемпіонатах України.

Анатолій Вайда.

Ваш отзыв

Ваш коментар