Версія для друку Версія для друку

«За чисте довкілля!»

У рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» держслужбовці, працівники організацій, установ, міської та сільських рад взялись наводити чистоту й порядок у населених пунктах нашого району. Активну участь у «суботніку» взяли й державні службовці райдержадміністрації. Вони прибирали придорожні смуги ділянок автомобільної дороги Мукачево-Рогатин, що проходять через Іршавський район.
Зима, звичайно, залишила чимало «спогадів» про себе, але, на думку держслужбовців, сміття на придорожніх смугах цьогоріч трошки менше в порівнянні з минулим роком. Прикро тільки те, що подекуди зустрічалися цілі повнезні мішки побутових відходів, кинуті край дороги.
Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» спрямована на озеленення й очищення прилеглих територій та поліпшення стану довкілля. Приємно, що до подібних заходів долучається багато людей, які із великим задоволенням приводять до ладу територію рідного краю. Чистота навкруги залежить лише від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти її в належному стані.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар