Версія для друку Версія для друку

ВЕЛИКИЙ СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

В літературно-меморіальному музеї, що працює при Великораковецькому БК,відтворили світлицю Шевченка. Повернули глядачів в епоху майстра пера.
Художній керівник Великораковецького БК підготувала та провела з учасниками художньої самодіяльності вечір- портрет «Т.Г.Шевченко − син українського народу».
Під мелодію з твору «Тополя» звучить вірш «Породила мати сина» у виконанні Ізольдочки Ільтьо. Після цього ведучі вечора Ангелінка Яцканич та Алінка Дорчинець коротко розповіли присутнім про життєвий початок шляху Шевченка. Згодом перед глядачами з’явився і сам геній пера, юний Шевченко з коханою дівчиною Оксаною (Максимчик Алмашій та Ізольдочка Ільтьо).
У виконанні Олександри Попович прозвучав вірш «Мені тринадцятий минало».
На сцені відтворюється сюжет у двох діях Тарас та пан Мартос (Максимчик Алмашій та Богданчик Алмашій).Після цього Олександра Савко подарувала глядачам вірш «Душа великого Кобзаря – про батьківщину».
І знову перед глядачами вже дорослий Шевченко в оточенні дідуся і дівчини.
У виконанні Евеліни Худа прозвучав вірш «Як умру то поховайте».
Завершився вечір пророчими словами Шевченка «І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ ВРАГА НЕ БУДЕ СУПОСТАТА,
А БУДЕ СИН, І БУДЕ МАТИ І БУДУТЬ ЛЮДЕ НА ЗЕМЛІ»
У підготовці взяли участь художній керівник Великораковецького БК, завідуюча літературно-меморіальним музеєм Ю.В.Мейгеша М.Ю.Алмашій, завідуюча сільської бібліотеки О.Ю.Алмашій.
В театралізованому дійстві взяли участь учні 9 класу та вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. Г.Ю. Ільтьо та керівник гуртка «Рукоділля» РБДТ Г.В. Зеленяк.
Ксенія ЗЕЛЕНЯК

Ваш отзыв

Ваш коментар