Версія для друку Версія для друку

Держслужбовці знайомилися з новим Законом України «Про державну службу»

Днями в райдержадміністрації відбулася нарада-семінар, головним питанням якої були нововведення в чинному законодавстві «Про державну службу». Участь у семінарі взяли голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступники голови РДА, керівники структурних підрозділів РДА, спеціалісти з кадрової роботи бюджетних установ району.
Із новим Законом, який вступає в дію з 1 травня цього року, ознайомлював присутніх заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко. Він розповів держслужбовцям про основні зміни в законодавстві, зокрема акцентував увагу на новому поділі посад державної служби (категорії «А», «Б», «В»), присвоєнні рангів, на тому, хто має право на державну службу, чого не може допускати держслужбовець. Окремо Микола Олександрович зупинився на питанні, що стосується заміщення вакантної посади, проведення конкурсу тощо.
Окрім цього, виступаючий торкнувся теми дисциплінарних стягнень, прописаних даним Законом, в тому числі – створення дисциплінарної комісії. Останнє питання стосувалося пенсійного забезпечення держслужбовців.
В ході наради-семінару присутні мали можливість надавати запитання і, як не дивно, спірних питань та колізій у законодавстві виявилося чимало.
Підсумовуючи зустріч, керівник району щиро подякував Миколі Трофименку за роз’яснювальну роботу та побажав усім плідної праці.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар