Версія для друку Версія для друку

Форум місцевого розвитку району

У черговому засіданні Форуму місцевого розвитку Іршавського району участь взяли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, координатор обласного підрозділу впровадження проекту Любов Павлович, представники сільських рад, актив громадських об’єднань «Агенство регіонального розвитку Іршавщини» (м.Іршава), «Мрія –І» (Ільниця), «Лисичанка» (с.Лисичово), «Гуцулянка» (с.Бронька та с.Суха), підрядні організації, які здійснюють виконання робіт.
Завдяки співпраці району з проектом ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3» відібрані громади не тільки реалізують соціальні проекти, а й отримують європейський досвід. Райдержадміністрацією та районною радою зроблені наступні кроки:
– створено умови для функціонування районного ресурсного центру громад.
– виділено кошти з районного бюджету на співфінансування проектів для сільських громад району. Про це вели мову на форумі голова районної ради Віктор Симканинець і заступник голови РДА Іван Мошкола.
На Форумі обговорено проблемні питання громад, де реалізовуються проекти. Зокрема, вже завершено роботи по енергозбереженню садочку №3 в м. Іршава та дошкільного навчального закладу №4 с. Ільниця. В стадії завершення проекти, що стосуються енергозбереження в школі у селі Лисичово та садочку у селі Суха.
Під час засідання форуму координатор обласного підрозділу впровадження проекту Любов Павлович наголосила присутнім на необхідності швидшого завершення проектів громадами, оформлення ними необхідних документів.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар