Версія для друку Версія для друку

У ЦЕНТРІ УВАГИ КОМІСІЇ

Днями відбулося засідання комісії райради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму, яку очолює Іван Геда.
В райраду звернулося районне товариство інвалідів щодо можливості безкоштовно приватизувати присадибні ділянки для інвалідів І та ІІ груп. Відповідні роз’яснення отримано з управління Дежгеокадастру в районі. У їх листі йдеться про те, що виготовлення землевпорядної документації здійснюється суб’єктами, які отримали на це відповідні сертифікати. Звідси випливає, що документи вищезгаданій категорії громадян можна виготовити безоплатно лише у випадку, якщо роботи фінансуватимуться з місцевого бюджету.
Низка жителів Осою звернулися до депутатів з проханням вирішити проблему підтоплення. Справа в тім, що під час дощів перехрестя вулиць Злоцького та Шевченка захаращується дренажно-стоковою трубою. Це, на їх думку, унеможливлює піший прохід для школярів, частково підтоплює будівлю дитсадка та домогосподарства. Для вирішення питання по суті заяву скерували в Осійську сільську раду.
У заяві жителів Ільниці йдеться про те, що внаслідок сильних опадів у середині січня з потічка Яловий вода вилилася на вулицю, частину берега було зруйновано. У зв’язку з цим проблему мають жителі вулиць Коцюбинського та Чапаєва. Ільницькій сільській раді рекомендовано вишукати кошти на проектно-кошторисну документацію берегоукріплення цього потічка та звернутися у виконавчі органи влади щодо виділення коштів на виконання робіт.
Народні обранці розглянули проект рішення щодо затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Вона, площею 0,7 га, розташована на території Загатянської сільради, за межами населеного пункту. Цю ділянку В. Лендєл планує використовувати для ведення фермерського господарства. Звучало кілька пропозицій щодо того, який відсоток від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки рекомендувати встановити за орендну плату. Депутати проголосували за дев’ять відсотків.
Обласне управління лісового та мисливського господарства запросило SGS QUALIFOR для оцінки управління лісовим господарством, з метою підтвердження сертифікату щодо відповідності принципам і стандартам Лісової наглядової ради. До цієї справи залучають третіх сторін, зокрема райради. Це питання є актуальним для нашого району, позаяк більше половини його території вкрита лісами. У цьому контексті районна рада спільно з комісією надасть пропозиції щодо ефективного управління лісовими насадженнями та внесок лісових господарств у розвиток інфраструктури й об’єктів соціальної сфери місцевих громад.
Участь у роботі комісії взяли керуючий справами райради Євген Свириденко, начальник відділу управління Держгеокадастру в районі Михайло Керечанин, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи райради Людмила Куртинець, а також головний спеціаліст цього відділу Михайло Ломага.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар