Версія для друку Версія для друку

… А доставляють газету до читача – в основному жінки

На сторінках нашої газети часто можна побачити прізвище Олени Василівни Перець. Вона працює інженером ВПП ЗД УД ППЗ «Укрпошта». Серед питань, які доводиться їй вирішувати, і передплата газет та журналів. «Новому життю» вона приділяє особливу увагу, бо це своя, рідна газета.
Олена Василівна майже щодня спілкується із начальником відділень поштового зв’язку. Передплату періодичних видань тримає на контролі. Доброго слова заслуговують поштарі Іршави, Ільниці, Сільця, Білок, Загаття, Чорного Потоку. У цих населених пунктах передплата проходить на належному рівні.
– У тому, що читачі передплачують новинку, – каже О.В. Перець, – насамперед велика заслуга листонош. У дощ і сніг, у спеку й холоднечу добираються вони до осель односільчан, щоб вчасно доставити періодичні видання. Вони – бажані гості в кожній домівці. А газету читають люди найрізноманітніших професій – і вчителі, і лікарі, і бізнесмени, і підприємці, і інженери, і водії, і художники, і поети.
– Роботою іршавських поштарів я задоволений, – каже міський голова Степан Бобик. – Ще не було випадку, щоб листи, газети і журнали вони доставили із запізненням. І до людей вони ставляться люб’язно, на їх прохання можуть виписати улюблене видання (гроші на пошті вони заплатять самі). Такий підхід радує іршавчан.
А доставляють газети в місті над Іршавкою Ольга Кополовець, Мар’яна Глеба, Лідія Спесивцева та Іван Глеба. Світлана Чепак – начальник відділення поштового зв’язку. У Сільці начальником відділення поштового зв’язку працює Оксана Пинзеник, у Білках – Марія Симканич, У Загатті – Ганна Шутка.
Координує роботу колективу директор центру поштового звязку №3 м. Іршава Ольга Савко. Вона докладає усі зусилля до того, щоб були належні умови праці, дбає про їх добробут.
У розмові з поштарями почув таке: творять газету чоловіки (мають на увазі колектив редакції газети «Нове життя»), а доставляють до читача в основному жінки. У районі працюють 82 листоноші.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар