Версія для друку Версія для друку

Керівник району спілкувався з жителями Броньки та Сухої

Днями, в Броньківській сільській раді, голова райдержадміністрації Олександр Горін провів черговий виїзний прийом громадян.
Першими висловлювали проблемні питання директори шкіл, завідуючі садочків, амбулаторії. В ДНЗ с. Суха є необхідність завершити капітальний ремонт та добудови приміщення, а в дитсадочку Броньки − заміни вікон, дверей, системи опалення. До речі, це чи не єдиний дитячий садок в районі, де їжу діткам готують на дровах. Сільська амбулаторія також потребує капітального ремонту, як і будинок культури, що знаходиться у вкрай аварійному стані.
Не менш болючим питанням залишається стан доріг, де, зі слів Броньківського сільського голови Юрія Кузана, «живого місця» не залишилося. Крім цього, вже не один рік йде боротьба зі сміттєзвалищем, що знаходиться поблизу села. Та найбільшою проблемою, на думку керівників бюджетних установ, є відсутність води в приміщеннях.
Щодо звернень самих сільчан, то їх проблемні питання стосувалися здебільшого одноразової матеріальної допомоги, у зв’язку із важким станом здоров’я. Щодо звернень громадян, то на місці були оформлені відповідні документи для надання їм такої допомоги.
Спілкуючись із жителями села, Олександр Васильович не приховував реальну ситуацію в районі та можливості бюджету, але запевнив, що порушені під час прийому питання візьме на особистий контроль для максимального вирішення.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар